Časté dotazy

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které jsou nám pokládány. Pokud budete mít dotaz jiný, neváhejte nás kontaktovat.

 • Kolik stojí členství?

  Za rok zaplatíte cca 2400Kč, které se vybírají po pololetích (2 x 1200Kč). Z těchto finančních prostředků jsou hrazeny VŠECHNY povinné výpravy (jednodenní, vícedenní), které za rok jsou (tj. jídlo, cesta, ubytování), část peněz odvádíme vyšším organizačním jednotkám.

 • Kdo Vaše děti vede?

  Vedoucí jsou lidé, kteří sami prošli oddílem, mají k našemu sdružení dlouholeté vazby a získali si tím tak morální a odborný kredit pod dozorem všech. Nenajímáme si pracovníky z jiných dětských organizací. Naši vedoucí jsou řádně proškoleni mnoha semináři a zkouškami (Vůdcovské zkoušky, Zkoušky hlavního táborového vedoucího, Zdravotnické zkoušky...). Svoji práci všichni dělají dobrovolně ze svého volného času bez nároku na finanční ohodnocení či odměnu.

 • Je k činnosti potřeba nějaké vybavení?

  Pro činnost na schůzkách bude dítě potřebovat jen základní vybavení. Pro činnost na výpravách bude dítě potřebovat batoh, spacák a ešus. Více informací poskytneme na základě konkrétního dotazu. Většina vybavení lze půjčit i z oddílu, pokud se ozvete s dostatečným předstihem Márfymu, nebo jinému členu vedení.

 • Je možné se přijít nezávazně podívat?

  Samozřejmě! Buď samotné dítě, nebo dítě s rodiči se může přijít podívat od září na libovolnou ze schůzek (pondělí nebo úterý 17.30 - 18.30 hod.). Pouze bychom Vás chtěli požádat o kontaktování předem (buď telefonicky MgA. Martin Fišl), nebo vyplněním předběžné elektronické přihlášky. Přijímáme nové členy - kluky od 7 let nebo kluky chodící do první třídy základní školy.

 • Kde sídlíme, kde máme klubovnu?

  Naše klubovna se nachází na Kolárově ulici (naproti České poště).

 • Co u nás můžeš čekat?

  Dobrou parta kluků v tvém věku ... hry, poučení i zábavu ... každý týden družinovou schůzku ... každý měsíc oddílovou výpravu ... jarní a letní sjíždění řek ... zahraniční expedice ... letní tábor v týpí.